Blog

Instagram Çekilişi Nasıl Yapılır?

Instagram Çekilişi Nasıl Yapılır?

Merhaba dostlar! Bugün sizlere harika bir sistem hakkında bilgiler vereceğim. Son zamanlarda Instagram’ın en büyük sayfaları başta olmak üzere herkesin bir Instagram Çekiliş yapma olayına girdiğini görmüşsünüzdür. Bu kişiler, yaptıkları bu çekilişler üzerinden neler neler kazanıyor biliyor musunuz? Instagram hesabınızın takipçi sayısının az olmasından mı şikayet mi ediyorsun? Reklam, tanıtım ya da diğer çabaların takipçi sayını yükseltmemiş olabilir. Çünkü; yanlış yoldasın! Ücretsiz Instagram Çekiliş başlatarak hesabını kısa süre içerisinde fenomen haline getirebilirsin. İşlemlerin nasıl olduğunu hiç merak etme, bu yazı içerisinde sana Instagram çekiliş sitesi olarak tüm ayrıntılar hakkında bilgi vereceğim.

Instagram Çekilişi Nasıl Yapılır?

Instagram Çekilişi Nasıl Yapılır?
Instagram Çekilişi Nasıl Yapılır?

Instagram çekiliş düzenlemek bir hesabın etkileşimi oldukça fazla arttırmaktadır. Uzun süreli çekilişlerde hesabınıza 10 bin, 100 bin hatta 1 milyon takipçi gelebilmekte. Gelen takipçi sayısı verdiğiniz ödüle göre değişiklik göstermektedir. Son zamanlarda iPhone XR başta olmak üzere birçok ödül çekiliş olarak üyelere dağıtılmakta. Hatta son zamanlarda sosyal medyayı takip ettiyseniz araba veren sayfalar dahi bulunmakta. Orta halli bir Instagram sayfası olarak çekiliş yapmak için öncelikle bütçenize ya da sponsor durumunuza göre hediyenizi belirlemeniz gerekiyor.

Hediyenizi belirledikten sonra güzel bir paylaşım resmi hazırlayınız. Çekilişte vereceğiniz ürünün resmini de paylaşabilirsiniz. Instagram çekiliş yapma işlemi için kendine katılım şartı belirlemen gerekiyor. Mesela gönderiyi sizi takip edip, çekiliş gönderisini beğenip yoruma 3 arkadaşını etiketle gibi katılım şartları oluşturabilirsin. Katılım şartı konusuna kesinlikle yorum şartını eklemen gerekiyor. Aksi halde Instagram çekiliş konusunda sonuçlandırmayı manuel yapmak zorunda kalabilirsin. Yorum konusunda bir sınır bulunmadığını etiketlenen her 3 kişi için yeni bir çekiliş hakkı tanımlandığını üyelerine açıkça bildirin.

Buraya kadar hiçbir sorun yok değil mi? Önce üyelere çekiliş ile ne vereceğimizi belirliyor sonrasında ise çekiliş gönderisini hazırlayıp katılım şartlarını belirliyoruz. Artık bu aşamadan sonra sırtınızı yaslayıp çekilişinize gelen katılımcıları izleyebilirsiniz. Çekilişten iyi bir şekilde faydalanmak istiyorsanız en azından katılım süresini 2 hafta gibi sınırlayabilirsiniz. Çekilişlerde ideal katılım süre aralığı 2 hafta kadar sürmektedir. Çekilişi başlattığınıza göre sonuçlana kadar yüzbinlerce yorumu geldiğini göreceksiniz. Eeee bu yorumlar içerisinden kazananı nasıl belirleyeceğinizi merak mı ediyorsunuz? Instagram çekiliş sitesi işte tam da bu aşamada devreye giriyor.

Instagram Çekiliş Düzenleme

Instagram Çekilişi Nasıl Yapılır?
Instagram Çekilişi Nasıl Yapılır?

Cekilisciniz.com internet sitesi, Instagram çekiliş yapma konusunda sizlere profesyonel destek vermekte. Çekiliş işlemini otomatik olarak sonuçlandırmak için öncelikle siteye kayıt olmanız gerekiyor. Sağ üstte bulunan buton üzerinden kayıt işlemini tamamlayabilir ya da Facebook ile otomatik olarak giriş yapabilirsiniz.

  • Cekilisciniz.com, çekiliş gönderinizde bulunan binlerce yorumu anında çekebilecek altyapıya sahiptir. Çekilişleri sonlandırmak 10 saniyenizi bile almayacaktır.
  • Cekilisciniz.com içerisinde tüm çekilişler güvenilir bir şekilde sonuçlanmaktadır. Çekilişlere asla müdahale edilmediği gibi kazananlar tamamen şans faktörüne göre belirlenmektedir.
  • Kullanımı oldukça kolaydır. Herhangi bir teknik konuya hakim olmadan bile çekiliş başlatabilir, çekilişin sonucunuzu sonuçlandırabilirsiniz.

Yukarıda Cekilisciniz hakkında sizlere ön bir bilgi vermeye çalıştık. Sıra çekilişlerin nasıl yapıldığı ile ilgili bölüme; Çekiliş için tanımladığınız sürenin sonuna geldiğinizde artık posta yorum gelmeyecektir. Çekilişi sonuçlandırmak için Cekilisciniz.com içerisinde yer alan PAKETLER bölümünden öncelikle bir paket alımı yapmanız gerekiyor. Paket açıklamalarını iyi okumalı, gönderinize gelen yorum sayısına göre paket alımı yapmanız gerekmektedir. Örneğin çekiliş gönderinize 50,000 adet yorum geldiğini varsayalım. Paketler içerisinde 70,000 yorum çeken Altın paketi almanız gerekmektedir. Çekilişi sonuçlandırdıktan sonra hesabınızda kalan 20,000 yorum hakkını farklı bir çekilişte yeniden kullanabilirsiniz. Önemli olan çekilen yorum sayısıdır. Gönderilerinizde isterse 10 milyon yorum olsun, güçlü altyapımız tüm yorumları adil bir şekilde çekecek güçtedir. Kendinize uygun paketi seçtikten sonra;

Örneğin Altın Paket alımı yaptınız; Instagram çekiliş sonuçlandırma işlemi için ilk olarak çekiliş yaptığınız Instagram gönderisinin URL adresini almanız gerekecektir. Instagram çekiliş yap işlemi için ayırmanız gereken süre birkaç dakikadır. Bilgisayar tarayıcısı üzerinden Instagram gönderinize girdiğinizde oldukça kolay bir şekilde URL adresi alabileceğinizi göreceksiniz. İkinci aşamada ise Cekilisciniz.com adresi hesabına girerek karşınıza gelecek çekiş yap bölümüne kopyaladığınız çekiliş URL’sini yapıştırınız. Akabinde çekiliş yap dediğinizde sonucun yorum sayısına göre 10, 15 saniye içerisinde tamamlandığını göreceksiniz.

Instagram Çekiliş Yap

Instagram Çekilişi Nasıl Yapılır?
Instagram Çekilişi Nasıl Yapılır?

Instagram çekiliş yapma üzerine oldukça güzel bir blog yazısı oluşturduğumuzu düşünüyorum. Çekiliş sayesinde yukarıda da belirttiğimiz üzre bir hesabı 1000 takipçiden 1 milyon takipçiye kadar çıkarabilirsiniz. Burada önemli olan tek şey; çekiliş ile verdiğiniz şeyin gücüdür. Genelde maddi değeri yüksek olan hediyelere katılım oldukça fazla olmaktadır. Örneğin; telefon, tablet, bilgisayar, ekran kartı, 5,000 TL hediye çeki gibi içeriği olan çekilişlere en az 50,000 katılım olmaktadır. Maddi gücünüz varsa ayda en az 2 çekiliş yürütmenizi öneririz. Çekilişe yaptığınız masrafın kat ve kat fazlasını reklam ve Influencer olmaktan çıkarabilirsin.

Gönderine gelen binlerce yorum arasından kazananı nasıl seçeceğini hiç düşünme! Instagram Çekiliş Yapma konusunda bizlere güven! Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra hesabının potansiyeline ve bütçene göre paket atın al. Instagram üzerinden çekiliş düzenlediğin bağlantıyı kopyalayıp ilgili alana yapıştırdıktan sonra kazananı gör! İstersen çekiliş yaptığın sırada ekran görüntüsü alabilir, çekilişin şeffaf bir şekilde gerçekleştiğini takipçilerine gösterebilirsin. Bazı durumlarda çekilişlerin şeffaf olmadığı düşünülmektedir. Eğer böyle bir durum ile karşılaşırsan takipçinin hızlı bir şekilde düşeceğini maalesef belirtmek isterim.

Çekiliş yaparken takipçi sayın o kadar artacak ki gelen kişilere oldukça şaşıracaksın. İnsanların ufak da olsa bir hediye kazanmak için seni takip ettiğini bilmelisin. Çekiliş süresinde gelen takipçiler çekiliş sonuçlandığında gidebilir. Kazandığın takipçilerin maalesef hepsi durmayacaktır. Sadece belirli bir kısmını tutabileceğini, diğer kısmı kaybetmemek üzere çalışma yapman gerektiğini bilmelisin. Düzenli, hedef kitleye ve takipçilerine yönelik paylaşımlar yaptığında bu kişileri de elinde tutabilirsin.

Bizden bu kadar! Gerçekten yazının uzun olduğunun farkındayım. Bu yazımız içerisinde senin işine yarayabilecek bilgiler paylaşmaya çalıştık. Bedava Instagram Çekiliş konusunda herhangi bir sorun yaşarsan bizlere WhatsApp, iletişim forumu ya da bu konu altında bulunan yanıtlar kısmından ulaşabilirsin.

Related posts

Instagram Reklam Fiyatları Ne Kadar?

admin

Yorum Yap

Leave a review